Pečovatelská služba - Vinohrady/Vršovice - volná pozice!

Diakonie Praha se od ledna spojila se Střediskem křesťanské pomoci a tím vznikla organizace poskytující nejširší spektrum sociálních služeb pro Prahu. Pro naši terénní pečovatelskou službu hledáme novou posilu. V pečovatelské službě poskytujeme podporu seniorům se sníženou soběstačností a lidem se zdravotním postižením, kteří se rozhodli setrvat co nejdéle v domácím prostředí. Usilujeme o zachování kvality jejich života, snižovat osamělost a sociální vyloučení.

Pečovatelská služba - Vinohrady/Vršovice - hledáme

Požadujeme:

- čistý trestní rejstřík
- vzdělání dle zákona o sociálních službách (možnost doplnění při zaměstnání)
- spolehlivost a zodpovědnost
- schopnost empatie ve vztahu ke klientům

Nabízíme:

- práci ve stabilní neziskové organizaci
- přátelský a vstřícný tým
- pravidelnou supervizi a vzdělávání
- příspěvek na dopravu k výkonu práce u klientů v terénu
- plný i zkrácený úvazek

Náplň práce:

- úkony pečovatelské služby v domácnostech klientů
- běžný úklid
- nákupy pro klienty
- pomoc s hygienou
- pomoc při podání stravy,
- doprovody k lékaři a na úřady

Místo pracoviště: terénní služba = domácnosti klientů v oblasti Prahy 2, 3 a 10. Kontaktní adresa: Bruselská 298/4, 120 00 Praha 2.

Prosíme o zaslání životopisu a krátkého motivačního dopisu.

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Zasláním materiálů o své osobě zájemce souhlasí s uchováním svých osobních údajů po dobu trvání výběrového řízení.

Kontakt: Bc.Jiřina Korbelová, 734 291 058, korbelova@diakonie-praha.cz