Nová kombinovaná pozice! Hledáme sociálního pracovníka + pracovníka PP

Do našeho týmu hledáme kolegyni/kolegu na kombinovanou pozici sociálního pracovníka a pracovníka přímé péče, která/ý má chuť společně s námi vytvářet příjemné prostředí pro naše uživatele. Ve službách Na Palubě ve Stodůlkách provozujeme 3 menší sociální služby pro lidi s mentálním a kombinovaným postižením - týdenní stacionář, denní stacionář a odlehčovací službu. Tyto služby podporují naše uživatele ve způsobu života, který se přibližuje životu běžných vrstevníků. Uživatelé mají možnost trávit svůj čas mimo rodinu, žít ve společenství lidí s podobnými zájmy a potřebami.

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/NICE APRACOVNÍK/NICE PŘÍMÉ PÉČE PRO DENNÍ STACIONÁŘ, ODLEHČOVACÍ SLUŽBU ATÝDENNÍ

Nabízíme:

- jistotu zaměstnání ve stabilní organizaci

- různorodost pracovních činností

- možnost se podílet na vedení a fungování tří sociálních služeb

- práci na hlavní pracovní poměr (první smlouva na rok, následně možnost prodloužení na neurčito) na celý úvazek: část úvazku je sociální pracovník a část úvazku je v přímé péči u klientů

- samostatnou práci v zajímavém oboru

- přátelský pracovní kolektiv

- benefity (stravenková karta, týden dovolené navíc = celkem 6 týdnů, další vzdělávání)

- zajímavé finanční ohodnocení

Požadujeme:

- vzdělání v oblasti sociální práce VOŠ, VŠ (dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb.)

- dobré komunikační dovednosti

- aktivní přístup k práci, zodpovědnost

- organizační schopnosti

- schopnost samostatné práce i týmové (spolu)práce

- kladný a respektující vztah k cílové skupině služby

- trestní bezúhonnost

- řidičský průkaz skupiny B výhodou

Náplň práce:

kombinovaná pozice sociálního pracovníka a pracovníka přímé péče - část úvazku jako sociální pracovník, část v přímé péči o klienty

- výkon sociální práce  - například jednání s uchazeči o služby, komunikace s rodiči a opatrovníky, práce na individuálních plánech klientů,spolupráce na standardech kvality služeb, spoluvytváření fungující služby, zpracování dokumentace o službě a klientech,  komunikace s kolegy, aj.

- spolupráce s vedením služby a organizace

- zastupování vedoucí/zástupce vedoucí služby v době jejich nepřítomnosti

- prezentace služeb na veřejnosti

- přímá péče u klientů s postižením - aktivizační činnosti, zajištění péče o vlastní osobu, hygiena, zajištění osobních potřeb a přání klientů, práce na individuálních plánech jako klíčový pracovník aj.

Místo výkonu práce: Praha.

Pracoviště: Vlachova 1502/20, 155 00 Praha Stodůlky.

Předpokládaný nástup: Co nejdříve, dohodou.

Profesní životopis s motivačním dopisem zasílejte na email korbelova@diakonie-praha.cz.

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Zasláním materiálů o své osobě zájemce souhlasí s uchováním osobních údajů po dobu trvání výběrového řízení.