Koordinátor/koordinátorka fundraisingu a PR

1. října 2019

Zajímá Vás kreativní práce? Chcete ve své práci najít hlubší smysl? Máte chuť stát se součástí týmu velké a stabilní neziskové organizace? Stojíte o to potkat se s inspirativními lidmi? Je Vám blízké téma péče o lidi s handicapem a láká Vás vytvářet jim podporu tak, aby mohli žít život podle svých představ? Přidejte se do týmu Diakonie Praha!

Náplň práce:

• Komunikace a spolupráce s individuálními a firemními dárci, příznivci a partnery Diakonie Praha - rozvíjení stávajících vztahů a hledání nových příležitostí
  • Tvorba a realizace kampaní směřujících  k růstu pravidelného dárcovství i k podpoře jednotlivých projektů
  • Vyhledávání grantových příležitostí ve spolupráci s manažerem dotací, psaní žádostí na nadační fondy a nadace
  • Předávání aktuálních informací směrem k veřejnosti a našim příznivcům
  • Účast na prezentačních akcích ve spolupráci s ostatními zaměstnanci (např. veletrhy sociálních služeb jednotlivých městských částí a NGO market)
  • Tvorba obsahu pro web a sociální sítě
  • Příprava pravidelného e-zpravodaje
  • Psaní textů, focení, vymýšlení a vytváření vizuálů
  • Monitoring mediálních výstupů
  • Budování media relations – kontakty s médii a novináři
  • Vytváření propagačních materiálů ve spolupráci s grafikem
  • Plánování a organizace akcí (Zahradní slavnost, Den dětí, benefice)
  • Interní komunikace ve spolupráci s personálním oddělením
  • Budete mít kreativní a pestrou práci, která má smysl!
Koordinátor (ka) fundraisingu a PR
1. října 2019 - Koordinátor/koordinátorka fundraisingu a PR

Co od Vás očekáváme:

• Minimálně středoškolské vzdělání, studium VŠ v oboru výhodou
  • Orientaci v problematice PR a FR
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni – minimálně B1
  • Velmi dobrou znalost českého jazyka a stylistiky
  • Dobrou orientaci v nových médiích a sociálních sítích
  • Kladný vztah k IT technologiím, zkušenost s úpravou video, audio a foto materiálu výhodou
  • Schopnost samostatné, iniciativní a kreativní práce
  • Dobré organizační a komunikační dovednosti
  • Aktivní přístup k práci, zodpovědnost a pečlivost

Co nabízíme:

• Práci na zkrácený úvazek v Praze (0,8 až 0,9 úvazku, tj. 32 až 36 hodin/týden)
  • Zajímavé mzdové podmínky
  • Prostor k růstu, příležitost potkat se se zajímavými lidmi a projekty, kreativní a pozitivně laděný tým
  • Neformální a přátelské pracovní prostředí, možnost domluvit se na všem
  • Zaměstnanecké benefity (stravenky, 5 týdnu dovolené, flexibilní pracovní doba, mobilní telefon a počítač)
  • Zázemí stabilní neziskové organizace
  • Příjemné pracovní prostředí s velkou zahradou

Prosíme o zaslání životopisu a krátkého motivačního dopisu. Vybraní uchazeči/uchazečky, kteří splňují požadavky, budou pozváni k výběrovému řízení. Výběrové řízení bude probíhat na adrese: Vlachova 1502, 155 00 Praha 13 Stodůlky.

Nástup: Co nejdříve

Odpovědí na tento inzerát souhlasíte s uchováním Vašich osobních údajů v souladu s nařízením č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů po neurčitou dobu nebo dokud neobdrží písemnou žádost o odstranění těchto údajů.

Kontakt: Bc. Jiřina Korbelová, 734 291 058, korbelova@diakonie-praha.cz