Hledáme posilu na zkrácený úvazek do Chráněného bydlení

Chráněné bydlení je pobytová sociální služba určená lidem s lehkým mentálním postižením ve věku od 18 let, kteří se rozhodli žít život co nejvíce se podobající běžnému životu většinové společnosti, a to v oblasti bydlení, zaměstnání, trávení volného času a dalších oblastech se životem souvisejících. Celoroční služba jim v tomto poskytuje podporu a péči přístupem zaměřeným na člověka. Služba je poskytována v bytech v rámci Prahy 4.

Hledáme posilu na zkrácený úvazek do Chráněného bydlení

Nabízíme:

- Práci na hlavní pracovní poměr (0,5 úvazku s možností rozšíření na plný úvazek)

- Stabilní pracovní zázemí v renomované neziskové organizaci

- Samostatnou a různorodou práci v rodinném kolektivu

- Výborné finanční ohodnocení (základní mzda + osobní hodnocení)

- 6 týdnů dovolené

- Stravenky v hodnotě 95,- Kč

- Vzdělávání a pravidelné supervize

Náplň práce:

- Individuální práce s klientem

- Dohled nad dobrým chodem domácnosti přidělených chráněných bytů

- Aktivizační a sociálně terapeutické činnosti

- Zprostředkování kontaktu se společenským prostředím

- Pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí

- Vedení jednoduché dokumentace týkající se uživatelů služeb: záznamy o proběhlé směně, přehled poskytnutých služeb, denní záznamy uživatele

Požadujeme:

- Otevřenost, trpělivost a schopnost držet hranice při práci s klienty

- Dobré komunikační a organizační dovednosti

- Aktivní přístup k práci, zodpovědnost

- Trestní bezúhonnost

- Znalost práce s PC

- Oceníme zkušenost s prací s lidmi s mentálním postižením či v sociálních službách, ale není to podmínkou. Důležitý je Váš přístup a „zdravý selský rozum“.

Nástup: 1.2.2021 nebo dohodou

Prosíme o zaslání životopisu a krátkého motivačního dopisu (nutné) na emailovou adresu: korbelova@diakonie-praha.cz

Výběrové řízení bude probíhat na adrese: Šípkova 1838/1, Praha 4 – Krč nebo online formou. Termín bude upřesněn.

Zasláním materiálů o své osobě zájemce souhlasí s uchováním svých osobních údajů po dobu trvání výběrového řízení.