Hledáme posilu do týmu chráněného bydlení/poloviční úvazek

24. listopadu 2021

Chráněné bydlení je pobytová sociální služba určená lidem s lehkým mentálním postižením ve věku od 18 let, kteří se rozhodli žít život co nejvíce se podobající běžnému životu většinové společnosti, a to v oblasti bydlení, zaměstnání, trávení volného času a dalších oblastech se životem souvisejících. Celoroční služba jim v tomto poskytuje podporu a péči přístupem zaměřeným na člověka. Služba je poskytována v bytech v rámci Prahy 4.

Hledáme posilu do týmu chráněného bydlení/poloviční úvazek
24. listopadu 2021 - Hledáme posilu do týmu chráněného bydlení/poloviční úvazek

Další člen/členka týmu, by měl/a  splňovat následující kritéria:

- Pozitivně a týmově naladěná osobnost

- Věří v možnost změny a rozvoje

- Aktivní přístup k práci a nápaditost, hledání nových cest

- Dobré komunikační dovednosti

- Otevřenost, trpělivost a schopnost držet hranice při práci s klienty

- Zodpovědnost

- Trestní bezúhonnost

- Oceníme zkušenost s prací s lidmi s mentálním postižením či v sociálních službách, ale není to podmínkou. Důležitý je Váš přístup a „zdravý selský rozum“.

Náplň práce:

- Individuální práce s klientem - stanete se klíčovým klientem pro maximálně 4 klienty

- Dohled nad dobrým chodem domácnosti přidělených chráněných bytů

- Aktivizační a sociálně terapeutické činnosti

- Zprostředkování kontaktu se společenským prostředím

- Pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí

- Vedení jednoduché dokumentace týkající se uživatelů služeb: záznamy o proběhlé směně, přehled poskytnutých služeb, denní záznamy uživatele

Nabízíme:

- samostatnou a různorodou práci v rodinném kolektivu

- stabilní pracovní zázemí v neziskové organizaci

- dobré finanční ohodnocení (základní mzda + odměny + prémie) – konkrétně probereme na úvodním pohovoru

- 6 týdnů dovolené

- příspěvek na stravování formou stravenkové karty

- vzdělávání a pravidelné supervize

- práce na zkrácený úvazek (0,5 úvazku = 20 hodin týdně)

Prosíme o zaslání životopisu a krátkého motivačního dopisu na emailovou adresu: korbelova@diakonie-praha.cz

Výběrové řízení bude probíhat na adrese: Šípkova 1838/1, Praha 4. Termín bude upřesněn.

Zasláním  materiálů o své osobě zájemce souhlasí s uchováním svých osobních údajů po dobu trvání výběrového řízení.