Hledáme kolegu/kolegyni do přímé péče do odlehčovací služby

9. prosince 2021

Hledáte práci, která dává smysl? Chcete pomáhat dalším lidem?

PŘIDEJTE SE K NÁM DO TÝMU STABILNÍ NEZISKOVÉ ORGANIZACE

Do odlehčovací služby Na Palubě hledáme novou kolegu/kolegyni, který/á spolu s námi bude oporou klientů a jejich rodinám.

Hledáme posilu!
9. prosince 2021 - Hledáme kolegu/kolegyni do přímé péče do odlehčovací služby

Nabízíme:

- Výborné finanční ohodnocení (mzda ve zkušební době 26 100 Kč. Po zkušební době zvýšení o osobní ohodnocení)

- Jistotu zaměstnání - jsme rádi, když s námi naši zaměstnanci zůstávají dlouhodobě

- Samostatnou a různorodou práci v rodinném kolektivu

- Pravidelné supervize a porady

- Podporu dalšího vzdělávání (nejméně 24 hodin ročně)

- Stravenkovou kartu s příspěvky v hodnotě 95 Kč

- 6 týdnů dovolené

- Práci na hlavní pracovní poměr ve směnném provozu

Náplň práce:

- Přímá práce s cílovou skupinou, individuální péče o osoby s těžším stupněm zdravotního (kombinovaného) postižení ve věku 11 – 45 let

- Poskytování sociálních služeb uživatelům

- Aktivizační a sociálně terapeutické činnosti

- Zprostředkování kontaktu se společenským prostředím

- Pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí

- Spolupráce s rodinami klientů

- Funkce klíčového pracovníka (tvorba individuálního plánu, individuální práce s klientem)

- Vedení dokumentace týkající se uživatelů služeb: záznamy o proběhlé směně, přehled poskytnutých služeb, denní záznamy uživatele, osobní složka uživatele, jehož je klíčovým pracovníkem, včetně individuálního plánování

- Zodpovědnost za dodržování hygienických i společenských norem na pracovišti

Požadujeme:

- Trestní bezúhonnost

- Kladný a respektující vztah k osobám s postižením

- Dobré komunikační schopnosti, trpělivost, spolehlivost, aktivní přístup k práci

- Vzdělání dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb. (Preferujeme osobu se vzděláním v sociálních službách nebo s absolvovaným kurzem pracovníka v sociálních službách. Kurz pracovníka v sociálních službách je možné si doplnit při výkonu zaměstnání. Doplnění kurzu finančně podpoříme po zkušební době)

- Psychickou odolnost a fyzickou zdatnost

- Řidičský průkaz skupiny B výhodou (není podmínkou)

Výběrové řízení: Prosíme o zaslání životopisu a krátkého motivačního dopisu.

Výběrové řízení bude probíhat na adrese: Vlachova 1502, 155 00 Praha 13 Stodůlky

Termín bude upřesněn.

Kontakt: Bc. Jiřina Korbelová, 734 291 058, korbelova@diakonie-praha.cz

Zasláním materiálů o své osobě zájemce souhlasí s uchováním svých osobních údajů po dobu trvání výběrového řízení.