Brigáda (nejen ke studiu) - hledáme výpomoc do domova se zvl. režimem

Hledáš brigádu? Třeba hledáme právě tebe!

Pro nově vybudovaný domov pro osoby s poruchou autistického spektra hledáme brigádníky do směnného provozu!

Brigáda (nejen ke studiu) - hledáme výpomoc do domova se zvl. režimem

Co nabízíme?

- dlouhodobou brigádu (ať už hledáš přivýdělek ke studiu nebo k pracovnímu poměru)

- různorodou práci v menším kolektivu

- vzdělávání (kurzy a supervize - nejméně 24 hodin ročně)

- pracoviště v příjemném zázemí (zcela nová budova, k dispozici je i zahrada)

- práci na dohodu o provedení práce

- práci na směny (dvousměnný provoz, denní a noční směny dle Tvých časových možností)

- odměna 180 Kč/hod

- uvítáme Tvoje nápady a aktivitu - pojď službu tvořit s námi

Požadujeme:

- trestní bezúhonnost

- vzdělání dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb. = Kurz pracovníka v sociálních službách je možné si doplnit i při výkonu zaměstnání

- respekt k jedinečnosti každého klienta s jeho odlišnostmi

- pozitivní nadhled a schopnost adekvátně řešit situace

- zájem zkoušet nové věci, kreativitu

- citlivě vnímat potřeby a přání klientů

- aktivní přístup k práci a spolehlivost

- respekt k hodnotám a poslání organizace

- schopnost pracovat v týmu a přijímat názory druhých

Tvou náplní práce bude provázet klienty v jejich domově v oblastech života, ve kterých potřebují podporu. Společnou snahou bude vytváření příjemného rodinného prostředí, kde klienti mohou zažívat běžné radosti i starosti spojené s bydlením ve společenství. Budeš pracovat na tom, aby klienti s Tvou podporou měli možnost prožívat běžné činnosti každodenního života (příprava stravy, pobyt venku, trávení volného času, podpora zájmů klientů). Tvou prací bude také přispívat k profesionalitě a odbornosti služby hledáním cest k naplnění přání a potřeb klienta (individuální plánování, plán péče). Zároveň se budeš podílet na vzájemné komunikaci a předávání informací ostatním kolegům, tak aby byl zajištěn bezpečný a plynulý provoz služby a byla zajištěna kontinuita péče o klienty. Neoddělitelnou součástí je také spolupráce s rodinami klientů.

Místo pracoviště: Vlachova 1502, 155 00 Praha 13 Stodůlky

Předpokládaný nástup: Co nejdříve či dohodou.

Životopis s krátkým motivačním či průvodním dopisem posílejte na email korbelova@diakonie-praha.cz, do předmětu uveďte "Výběrové řízení - brigáda DZR". Vybrané uchazeče pozveme k osobnímu pohovoru. Těšíme se na setkání. Zasláním materiálů o své osobě zájemce souhlasí s uchováním osobních údajů po dobu trvání výběrového řízení.