Benefiční koncert pro Diakonii Praha

Blíží se podzim a s ním i kulturní sezóna. Rádi bychom Vás pozvali na říjnový benefiční koncert pro Diakonii Praha, který pořádáme ve spolupráci s naším skvělým partnerským sborem FS ČCE v Praze Dejvicích. Pro dobrou věc společně vystoupí sopranistka Irena Troupová a varhanistka Jiřina Dvořáková. Věříme, že si užijete hezký hudební zážitek, který bude zároveň i příležitostí pro dobročinnost.

Benefiční koncert pro Diakonii Praha

Vstupenky můžete už nyní pořídit přes Goout: ZDE

Stavba našeho nového domova pro lidi s autismem je prakticky ve finále, hotovo. Pomohla nám dlouhá řada dárců, za což jsme vděční a máme radost, jak se společnost aktivně zapojila. Během podzimu ještě ale musíme pořídit vnitřní vybavení centra a doladit interiér. Právě na toto bude směřovat výtěžek z benefičního koncertu. Pak bude celé centrum kompletní a přichystané pro budoucí klienty.

Děkujeme a těšíme se na Vás!